AURA PLIUS, UAB PLATINA PAŽANGIAUSIŲ PASAULIO KOMPANIJŲ VIRTUVĖS INDUS IR REIKMENIS

Keptuvė "Diamant 3000 Plus" su stacionaria rankena

Keptuvė "Diamant 3000 Plus" su stacionaria rankena

Skersmuo : 26cm

Aukštis : 5,5cm

Kaina:
91.85 €

Patentuotas TITANIUM Ceramic dangos pagrindas su legiruoto deimanto dalelėmis, unikaliai suderina nepridegančio paviršiaus privalumus su dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Padeda taupyti riebalus, valymo priemones ir šeimininkių laiką.

Keptuvėse maistui vartyti, nenaudojant didelės fizinės jėgos, gali būti naudojami įvairūs virtuviniai įrankiai – net metaliniai (išskyrus peilius ir aštriabriaunes lopetėles).

Rankiniu kokilės būdu lietas taurusis aliuminio lydinys yra plastiškas temperatūros pokyčiams, nesideformuoja, užtikrina optimalų šilumos pasiskirstymą maisto gaminimo metu ir sumažina šilumos sunaudojimą. Keptuvės greitai, vienodai įšyla ir ilgai išlaiko šilumą.

Karščiui atsparios, modernios keptuvių bakelito rankenos atlaiko iki 220°C temperatūrą. Dėl tokios konstrukcijos šios keptuvės iki 220°C temperatūros rėžimo gali būti naudojamos orkaitėje.

Keptuves galima naudoti ant įvairių tipų šilumos šaltinių: dujinių, elektrinių, stiklo keraminių, halogeninų, spiralinių  viryklių.

 

DĖMESIO! PIRKDAMI "SKK" KEPTUVĘ ĮMONĖJE "AURA PLIUS", PERKATE PREKĘ IŠ TIESIOGINIO IMPORTUOTOJO SU GAMINTOJO GARANTIJA IR POGARANTINE PRIEŽIŪRA.