AURA PLIUS, UAB PLATINA PAŽANGIAUSIŲ PASAULIO KOMPANIJŲ VIRTUVĖS INDUS IR REIKMENIS

"SOLEA" PUODŲ RINKINYS

"SOLEA" PUODŲ RINKINYS

Kodas :

Kaina:
780.05 € 866.96 €

SOLEA®  - tai malonumas gaminti maistą ir elegantiškas dizainas viename rinkinyje. Grakštūs, iškilūs puodai ir atlasinis nerūdijančio plieno spindesys. „CookStar“ dugnas, tinkantis visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms, užtikrina optimalų šilumos paskirstymą. Galima plauti indaplovėse.

 

 

  • Puodas, Ø 16 cm.
  • Puodas, Ø  20 cm.
  • Puodas, Ø  20 cm. (žemas)
  • Puodas, Ø 24cm. 

 

 

Gaminimas ir estetika 
Ši serija yra daugiau nei paprasti puodai maisto gaminimui. FISSLER SOLEAl® tiesiog papuoš Jūsų stalą, o harmoniškas ir elegantiškas dizainas išsiskirs Jūsų virtuvėje.

 

 

Aromatas išlieka puodo viduje
Dėka karščiui atsparaus, aukštos kokybės stiklinio dangčio, kuris idealiai uždengia puodą, maisto aromatas išlieka puodo viduje. Idealu gaminant su mažu kiekiu vandens ir taip sutaupant dar daugiau energijos.

 

Nekaistančios rankenos
Didelės, patogios nerūdijančio plieno rankenos išlieka vėsios, net kai viryklė yra karšta.

 

Ypatingai tvirtas ir patvarus
Puodai, pagaminti iš 18/10 nerūdijančio plieno,  poliruoti ir viduje, ir išorėje, ne tik atrodo puikiai - jie itin atsparūs karščiui, stabilūs, patvarūs ir ilgaamžiai.

 

“CookStar” daugiasluoksnis dugnas
Mūsų patikima klasika: “CookStar” dugnas tinka visoms viryklėms, taip pat ir indukcinėms, puodas įkaista tolygiai ir greitai, o Jūs sutaupote energijos.

 

DĖMESIO! PIRKDAMI "FISSLER"  PUODUS ĮMONĖJE "AURA PLIUS", PERKATE PREKĘ IŠ TIESIOGINIO IMPORTUOTOJO SU GAMINTOJO GARANTIJA IR POGARANTINE PRIEŽIŪRA.