AURA PLIUS, UAB PLATINA PAŽANGIAUSIŲ PASAULIO KOMPANIJŲ VIRTUVĖS INDUS IR REIKMENIS

Ženšenio produktai

Kodėl verta rinktis būtent Korėjos ženšenio produktus?

Tai puikiai subalansuota sveikatos formulė, sukurta gamtos. Korėjos ženšenis (t.y. išaugintas Korėjoje) turi daugiau nei 30 įvairių ginsenozidų (pagrindinė veiklioji medžiaga). Tokia pati ženšenio šaknis išauginta Kinijoje turi maždaug 15, Vietname – tik apie 10 ginsenozidų. Tik ne vyresnės nei 7 metų ženšenio šaknys yra naudojamos gaminant ženšenio produktus. Laukinis ženšenis niekuomet nenaudojamas, kadangi yra neįmanoma nustatyti nei jo amžiaus, nei kokybės. Ženšenio produkto gamyba nuo sodinimo iki galutinio produkto užtrunka 3-5 metus, todėl dirva kurį laiką turi ilsėtis, o tai reiškia mažiausiai 8 metus iki kito derliaus nuėmimo. Visas gaminimo procesas apsiriboja tik fiziniu darbu, o trąšų ar pesticidų naudojimas yra griežtai draudžiamas.

 

Ženšenio sudėtis 

Pagrindinė veiklioji medžiaga yra vadinama ginsenozidas. Kiekvienas jų turi tam tikrą gydomąjį poveikį prisidedantį prie Korėjos ženšenio efektyvumo ir kokybės. Taip pat ženšenis turi daug mineralų ir mikroelementų, pvz.: kalcis, magnis, kalis, geležis, cinkas, manganas, jodas, selenas, vitaminai: P, E, C, B, B1, B6, B12, K, D2, pantoteno rūgštys, folio rūgštys, beta-karotinas, biotinas. Taip pat turi antioksidantų, vadinamų ląstelių fermentų, lecitinų ir daržovių aliejaus. Korėjos ženšenis yra efektyvi, natūrali apsauga ir stiprus antioksidantas, pripažintas visame pasaulyje. Naudojamas neigiamam radiacijos poveikiui sumažinti, įskaitant vėžio gydyme. Ženšenis sumažina ląstelių mutaciją, apsaugo kūną nuo radiacijos žalos, atkuria kaulų čiulpų funkcijas ir apsaugo smulkias kraujagysles.

 

Kaip išsirinkti tinkamą Korėjos ženšenio produktą?

Informacijoje apie produktą raskite ginsenozidų kiekį. Daugumoje Europos Sąjungos šalių rekomenduojama dienos norma (RDN) yra nuo 1 iki 3 g gryno ženšenio, tai tolygu 25-85mg ginsenozidų per dieną. Kai kuriose šalyse RDN gali skirtis. Vaikams, jaunesniems nei 12 metų, RDN  yra pusė suaugusiojo normos. Jeigu darbas yra keliantis nuolatinį stresą ar kitas problemas, ar jei dirbama netinkamose ar pavojingose sąlygose, RDN gali būti didesnė. Lentelėje apačioje yra palyginamas ginsenozidų kiekis mūsų produktuose ir kitų žinomų firmų produktuose:

 

Produktas Ginsenozidų kiekis vienoje kapsulėje arba maišelyje
PANAX-A: Korėjos ženšenio ekstrakto kapsulė 17,16 mg
Korėjos ženšenio arbata 30 mg
PAGINA auksinė kapsulė 30,39 mg
Populiarus kitos kompanijos produktas 4 mg
Populiarus kitos kompanijos produktas 5,6 mg
Populiarus kitos kompanijos produktas 3,4 mg