AURA PLIUS, UAB PLATINA PAŽANGIAUSIŲ PASAULIO KOMPANIJŲ VIRTUVĖS INDUS IR REIKMENIS

SKK puodai

SKK kompanija buvo įkurta 1985 m. Vokietijoje. Jos įkūrėjas Dieter Schnitzter puoselėja jau 25 metus gyvuojančias tradicijas. SKK yra įsikūrusi mažame Viesen – Biseino miestelyje, esančiame 80 km. Nuo Kiolno (Nyderheino regione).

SKK yra lyderė pasaulinėje rinkoje, gaminanti rankų darbo aliuminio liejinio indus, gamyboje taikanti ne tik modernias technologijas, bet išlaikanti ir senųjų amatininkų tradicijas, todėl kai kurias operacijas atlieka rankiniu būdu.

 SKK tikslas – užtikrinti aukščiausią kokybę, todėl kompanija siekia, kad gaminiai suteiktų klientams džiaugsmo ir palengvintų darbą virtuvėje.

SKK naudojasi moderniausiomis technologijomis, kad sukurtų produktus, tinkančius šiuolaikiniam gyvenimo būdui, o įspūdinga prekių pasiūla padėtų įgyvendinti visas kulinarines vizijas šiandieninėje virtuvėje.

Apie 80% SKK produkcijos eksportuojama į kitas šalis. Pasaulinėje rinkoje SKK žinomas kaip aukščiausos kokybės prekinis ženklas, todėl žmonės pasitiki kokybiška vokiška rankų darbo ir modernių technologijų dėka pagaminta produkcija. SKK gaminiai garantuoja aukščiausius kokybės standartus, todėl vartotojai ir SKK produktų platintojai pasitiki šia produkcija.

SKK tikslas buvo ir tebėra , kad maisto gaminimas būtų lengvas ir džiuginantis.

SKK nori pažadinti klientų vaizduotę ir suteikti džiaugsmo kuriant nuostabius patiekalus.

 

Nerūdijančio plieno ir titano keramikos puodų asortimentą rasite kairėje pusėje, išsiskleidusiame meniu. 

DĖMESIO! PIRKDAMI "SKK" KEPTUVĘ AR PUODĄ ĮMONĖJE "AURA PLIUS", PERKATE PREKĘ IŠ TIESIOGINIO IMPORTUOTOJO SU GAMINTOJO GARANTIJA IR POGARANTINE PRIEŽIŪRA.
 

 

Vaizdavimas : Rikiuoti :
Rodyti po :