AURA PLIUS, UAB PLATINA PAŽANGIAUSIŲ PASAULIO KOMPANIJŲ VIRTUVĖS INDUS IR REIKMENIS

Damasko plieno peiliai

 

Rankų darbo aukščiausios kokybės japoniški YAXELL damasko plieno peiliai turi skustuvo aštrumo ašmenis ir yra atsparūs rūdims.

 

YAXELL kompanija yra viena iš didžiausių peilių gamintojų Japonijoje jau nuo 1932m. YAXELL peilius naudoja žymiausi šefai savo restoranuose ir viešbučiuose visame pasaulyje.


Japonijos restoranų šefai, naudojantys YAXELL peilius: p. Tadashi YOSHIDA (šefas ir savininkas Sushi restorano „Sushiya-no Yoshino), p. Michihiro HIRANO („Senryu“ šefas), p. Mastato IWAYA („Kairantei“ šefas).

 

Visų peilių ašmenys yra kaitinami itin aukštose temperatūrose ir atšaldomi ledu. Tuomet jie vėl yra kaitinami, todėl ašmenys tampa tvirti ir ilgai išlaiko savo aštrumą. Pagal Rockwell skalę RAN peiliai yra HRC61 (60-61 laipsnis), tai užtikrina, kad net ir ilgai naudojant peilį, šis nepraras savo savybių ir aštrumo.

 

RAN serijos peilių rankenos pagamintos iš specialios Micarta medžiagos (bekvapė, ilgaamžė – nepakitusi išsilaiko dešimtis metų). Rankenos galas pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, jis suteikia peiliui stabilumo. Viską sutvirtintina nerūdijančio plieno kniedės.

 

Profesionalūs RAN serijos aukščiausios kokybės damasko plieno  peiliai pasižymi ypatingu aštrumu (ir išlieka aštrūs daug ilgiau nei kito plieno peiliai), patvarumu, pjauna ypač tiksliai ir lengvai, yra atsparūs deformacijai.

 

"Ran" išvertus iš japonų kalbos reiškia "puikus, aukštos kokybės"

Vaizdavimas : Rikiuoti :
Rodyti po :