AURA PLIUS, UAB PLATINA PAŽANGIAUSIŲ PASAULIO KOMPANIJŲ VIRTUVĖS INDUS IR REIKMENIS

GLOBAL peiliai

GLOBAL peilį patogu laikyti rankoje, lygus paviršius ir tobula konstrukcija užtikrina lengvą priežiūrą, bei higieną.

Elegantiškas, modernus ir išskirtinis dizainas, ypatingai lengvas pjaustymas ir patvarumas – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių GLOBAL peilis taps neatskiriamu Jūsų virtuvės draugu.

Šiek tiek istorijos:

Prieš 1000 metų japonų kardų kalvis atrado išskirtinį kardų gaminimo meną ir samurajams gamino stiprius, aštriais ašmenimis kardus.

Šiandien pagal samurajų kardų tradicijas japonų meistrai gamina aukščiausios kokybės peilius. Pirmąjį GLOBAL peilį sukūrė Kamino Yamado 1985 m. , panaudodamas geriausias medžiagas ir pačias moderniausias dizaino koncepcijas.

Tiek mėgėjai, tiek profesionalai vertina išskirtinės kokybės GLOBAL peilius.

 

GLOBAL tikslas – išpildyti pačius reikliausius rinkos norus.

GLOBAL peiliai yra gaminami iš unikalaus aukščiausos rūšies nerūdijančio plieno. Peiliai stiprinami ir grūdinami lede, todėl  ilgai išlieka aštrūs ir yra atsparūs deformacijoms.
Peilių kietumas pagal Rockwell skalę yra 56° - 58°.

Taip, kaip ir samurajų kardai, taip ir kiekvienas GLOBAL peilis yra skrupulingai gaminamas rankomis, kol pasiekiamas tobulumas.

GLOBAL peilį patogu laikyti rankoje, lygus paviršius ir tobula konstrukcija užtikrina lengvą priežiūrą, bei higieną.

GLOBAL peiliai yra samurajų kardų prototipai, skirti tiek pofesionalams, tiek mėgėjams.

GLOBAL peilių istorija yra viena sėkmingiausių visame pasaulyje.  Iki šių dienų visi peiliai yra gaminami rankomis Yoshikino fabrike Japonijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. GLOBAL peiliai yra laimėję nesuskaičiuojamą kiekį apdovanojimų, sužavėję tūkstančius klientų ir vertinami profesionalų visame pasaulyje.

 

Elegantiškas, modernus ir išskirtinis dizainas, ypatingai lengvas pjaustymas ir patvarumas – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių GLOBAL peilis taps neatskiriamu Jūsų virtuvės draugu.

 

Per pastaruosius metus GLOBAL peiliai laimėjo daugelį prestižinių apdovanojimų:

1990m. – Geriausias japoniškas dizainas (MITI)

1991m. – Išrinkti Tarptautinio Metų Dizaino knygai

1992m. – Išrinkti kaip geriausi virtuviniai peiliai Beniliukse

1995m. – „Wi HICH“ žurnalo (Jungtinė Karalystė) išrinkti kaip geriausių peilių gamintojai

1996m. – „ A la Carte“ žurnalo (Vokietija) išrinktas kaip aštriausio peilio gamintojas

2001m. – G5-29 „Design Plus“ apdovanojimas

2006m. – Japonijos šiuolaikinis komitetas  GLOBAL  peilius įtraukė į Japonijos šiuolaikinių apdovanojimų šimtuką (vadinamą „J – Mark“)

 

GLOBAL peiliai šiandien yra mėgstami daugumos prestižiškiausių viešbučių bei restoranų šefų, šiais peiliais naudojasi geriausi kulinarai įvairiuose televizijos projektuose.

Peiliai demonstruojami tarptautinėse namų apyvokos (ūkio) parodose. Projektavimo ir gamybos komanda ir toliau ieško būdų, kaip plėtoti GLOBAL peilių asortimentą, atsižvelgiant į dabartinių GLOBAL peilių vartotojų pasiūlymus visame pasaulyje.

 

Vaizdavimas : Rikiuoti :
Rodyti po :