AURA PLIUS, UAB PLATINA PAŽANGIAUSIŲ PASAULIO KOMPANIJŲ VIRTUVĖS INDUS IR REIKMENIS

Muilai

Vaizdavimas : Rikiuoti :
Rodyti po :

ALYVUOGIŲ ALIEJAUS MUILAI

KNOSSOS

 

 

„KNOSSOS“ – tai natūralūs graikiški alyvuogių aliejaus muilai, gaminami pagal senovinį graikų receptą. Šių muilų nauda odai yra žinoma nuo seniausių laikų. Tai vieni iš sveikiausių muilų visame pasaulyje.

 

 

Senovės Graikijoje alyvuogių medžiai buvo laikomi šventais ir palaimintais, todėl nenuostabu, kad alyvuogių aliejaus muilai buvo, yra ir liks labai vertingi ne tik dėl savo valomųjų, bet ir dėl gydomųjų bei odą puoselėjančių savybių.

 

 

Tęsiant tradicijas, šie muilai yra gaminami tik iš 100% natūralaus alyvuogių aliejaus ir be jokių cheminių priedų ar dirbtinių dažiklių.

 

 

Savybės: alyvuogių aliejus švelnina odą, pagreitina žaizdų gijimą, turi anticeliulitinį poveikį. Jame esantys natūralūs antioksidantai stabdo organizmo senėjimo procesą.

Tinka vaikams ir suaugusiems, kurių oda yra alergiška ir jautri. Muilas patiks visiems, kurie teikia pirmenybę natūraliam produktui.

 

 

Natūralus alyvuogių aliejus suteikia muilui raminančių, švelninančių, minkštinančių odą savybių. Tai ypatingo švelnumo muilas, tinkantis net pačioms jautriausioms kūno vietoms.

 

 

Dėl sudėtyje esančio didelio alyvuogių aliejaus kiekio, muilas maitina, minština ir drėkina odą bei plaukus,  normalizuoja galvos odos būseną,  plaukai neišsausėja, tačiau taip pat per daug nesiriebaluoja.

 

 

Puikiai tinka visų tipų veido ir kūno odai, netgi jautriai kūdikėlių odai. Taip pat šiuo muilu galima trinkti plaukus ir naudoti jį skutimuisi. Šie muilai taps Jūsų kasdienybės dalimi...